bycasino giriş Google Gravity Nedir? | Öğrenci Kürsüsü
e
sv

Google Gravity Nedir?

27 Mayıs 2021 16:15
avatar

Öğrenci Kürsüsü

 • e 1

  Mutlu

 • e 1

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Google’ın gizli özellikleri arasında olan ve kullanıcıların sıklıkla merak ettiği Google Gravity özelliğine ilişkin detaylar Öğrenci Kürsüsü’nde!

İnternet ve başta Google olmak üzere birçok arama motoru ile haşır neşir olsak ve günümüzün birçok bölümünü bunlarla harcasak da hala bilmediğimiz birçok özellik mevcuttur. Onlardan biri de Google Gravity‘dir.

Aslına bakarsanız, Google geliştiriciler üzerinden bazı uygulamalar denemekte ve bu uygulamaların denenme aşaması da eğlenceli durumları bizimle buluşturabilmekte. Google Gravity de tam olarak böyle bir uygulama. Gelin hep beraber Google Gravity nedir? Google Gravity ne işe yarar? sorularına yanıtlar arayalım!

Google sayfasını açtığınızda tüm yazıların ve içeriklerin düzgün bir biçimde göründüğüne dikkat edebilirsiniz. Ancak Google Gravity biçiminde yapacağınız aramada ilk başta yer alan linke tıkladığınız andan itibaren bu düzenin bir anda yok olacağını görebilirsiniz. Uygulamalar konusunda başarısını yakından görebileceğiniz Google’ın bilmediğiniz fonksiyonları arasında yer alan Google Gravity için deneme yapabilirsiniz. Gravity kelimesinin manasına baktığınız zaman yer çekimiyle ilgili bir Google uygulaması ile karşılaşabilirsiniz. Eğlenceli bir görünümü elde edebileceğiniz bu uygulama sayesinde arama neticelerini ve sayfadaki tüm içerikleri sağa sola gönderebilirsiniz. Dünya üstünde çok sayıda kişinin eğlenmek amacı ile Google Gravity uygulamasını tercih ettiği görülmektedir. Bu sayede son dönemlerin en popüler fonksiyonları arasında bulunmaktadır. Arama motorunda çok sayıda kişi tarafından aratılması sayesinde üst sıralarda yer almayı başarmıştır. Bu uygulamayı açtığınızda sizler de eğlenceli sonuçlarla karşılaşabileceksiniz.

Google’de tüm öğelerin yerçekimine kapılarak düşmesini sağlamakta olan bu uygulamada farenizle tüm öğeleri yerini değiştirebilirsiniz. Gizli sürprizlerini keşfetmek istediğinizde Google ile alakalı bilmediğiniz bir çok özelliğin yer alacağını görebileceksiniz. Eğlenceli zamanları geçirmek için ihtiyaç duyacağınız Google Gravity ve diğer fonksiyonlarına göz atabilirsiniz. Böylece standart olarak sunmuş olduğu hizmetlerin dışında sizleri motive edecek uygulamalarıyla karşılaşmış olacaksınız.

Öğrenci Kürsüsü Editör

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Google Gravity Nedir?