bycasino giriş Kripto Para’nın Geleceği Ne Olur? | Öğrenci Kürsüsü
e
sv

Kripto Para’nın Geleceği Ne Olur?

29 Ocak 2022 22:04
Kripto para
avatar

Öğrenci Kürsüsü

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Özellikle biz gençlerin son zamanlarda en çok aradığı alanlardan biri olan kripto paralarla ilgili derinlemesine bir analiz yapmanın vakti gelmişti. 🙂 Vaktimizin finans ile ilgili değerlendirilebilecek noktalarını yerel borsa analizlerinden ziyade kripto para ile geçiriyoruz. Son zamanlarda yaşanan sert düşüşler ve ani değişimler birçoğumuzun olumsuz etkilenmesine sebebiyet verdi maalesef. Durum böyleyken biraz konuşalım istedik. Yazımızda geçen hiçbir fikir, cümle veya önerinin yatırım tavsiyesi olmadığını da belirtmemizde fayda var 🙂

Son derece hareketli geçen 2021 yılının ardından tüm zamanların en yüksek seviyelerini ve geçen ayların en düşük değerlerini gördük. Piyasanın toplam büyüklüğünün tüm istikrarsızlık ve olumsuzluklara rağmen 2 trilyon doların üzerine çıktığını da birçoğumuz haberlerden gördük, okuduk… Bilinçli ve bilinçsiz birçok kişiye ev sahipliği yapan kripto piyasası ne olursa olsun yükselen bir değer olarak algılanmaya başlanmışken yaşanan olumsuz durumlar da borsa kavramının varlığını tekrar yinelemiş oldu. Özellikle global değer atfedilen ve tanınan markaların yöneticilerin kripto paralarla sağladıkları imkanlar ve daha özelinde Sayın Elon Musk’ın kripto paralarla ilgili söylemleri de bu dalgalanmaların sebebi olan ciddi aktörlerinden oldu. Madencilik kavramıyla daha bir haşır neşir olduğumuz kripto paralar da hayatımızda artık daha somut yer edinmeye başladı.

Tabi tüm bu gelişmeler dışında gelecekten geldiğine inandığımız için gelişmelere ayak uydurması da gereken bu değerler; NFT, Metaverse, GameFİ, DeFİ tarzındaki kavramlarla da birlikte gelişim gösteriyor. Bununla doğru orantılı olarak metaverse’in özellikle bu piyasalarda daha güçlü yer alacağını belirtmemiz gerekiyor. Bunun farkında olduğumuz için de bazı tokenlerden, paralardan size özellikle bahsetmek istiyoruz arkadaşlar 🙂

Huobi Token Nedir?

Kripto borsalarına hakimseniz ve yatırım adına bu alanda gelecek hedefliyorsanız mutlaka bilmeniz gereken tokenlerden biridir. Biraz daha detaya inip “huobi token nedir ?” konusunu incelemeye başlayalım! Adından anlaşılacağı üzere Huobi tarafından geliştirilen ve yine huobi üzerindeki işlemlerde kullanılabilen paradır. Huobi, Okex’ten sonraki en büyük altcoin borsası olarak anılmaktadır, Çin özelinde hizmet verir. Herhangi bir ciddi tehlike ile karşılaşmadıklarını da ifade etmemiz gerekir zira kripto borsalar için ciddi riskler de vardır. 2013 yılında kurulan borsanın halihazırdaki toplam cirosu 1,2 trilyon doları aşmıştır. Bir zamanlar için de %60 lık pay ile dünyanın en büyük dijital varlık borsası olduğunu da ifade etmeden geçemeyeceğiz zira bunun da önemli bir bilgi olduğunu düşünüyoruz. Hem 8 yılı aşkın varlık gösteriyor oluşu hem de altyapı yeterliliği ile güvenilir bir borsa olduğunu düşündüğümüzü belirtelim. Bu borsaların değeri artarken Huobi’nin kullanıcılarının da artacak olduğu beklediğimiz bir gerçeklik!

Peki KSC Coin Nasıldır, Nedir?

Evet, geldik merak edilen diğer bir kripto gerçekliğe 🙂 Sırada KSC Coin yani Kucoin Shares var. Peki KSC Coin nedir ? Kucoin adlı borsaya ait olan kripto bir değer olduğunu anlatarak başlayalım söze. Hisse potansiyeli ile varlığını sürdüren KSC, günlük kazanç üzerinden kar payı dağıtmaktadır. Kar payı için minimum 6 KSC’niz olmasını gerektiğini de hatırlatalım. Halihazırda borsasında her işlemden %0.2 komisyon alınmaktadır. Kesinlikle son derece inovatif ve yeniliğe açık bir coindir.

Bu alanda merak ettiğiniz her konu için aşağıya yorum bırakabilir, sosyal medya sayfalarımıza mesaj iletebiirsiniz arkadaşlar!

Öğrenci Kürsüsü Editör

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Kripto Para’nın Geleceği Ne Olur?