bycasino giriş Girişim Haberleri Uygulaması Çıktı! | Öğrenci Kürsüsü
e
sv

Girişim Haberleri Uygulaması Çıktı!

05 Ocak 2022 15:53
girişim haberleri
avatar

Öğrenci Kürsüsü

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; 2020 yılının kasım ayından beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir.

Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir.

Girişim Haberleri Uygulaması Kullanıcı Görseli

Girişim Haberleri İzmir Bilimpark Ödülüne Layık Görüldü!

Girişim Haberleri internet sitesinde 2020 yılının kasım ayından itibaren 1000’i aşkın yazı yayımlandı. Hepsi birbirinden özel ve ilham verici olan konseptlerle okurlarının önüne çıktılar. Her seferinde daha iyisi için büyük bir çaba gösteren Girişim Haberleri, bu bir yılda 1 tane ödüle de layık görüldü.

Genç Başarı Eğitim Vakfı altında düzenlenen Junior Achievement Türkiye adında, toplam 5 ay süren bir eğitimden sonra; JA Startup 2021 Yarışması sonuçları kapsamında Jüri Özel Ödülü olan İzmir Bilimpark ödülüne layık görüldüler.

Ve artık bir mobil uygulaması var! Peki uygulamada neler mi olacak?

Girişim Haberleri Uygulamasında Neler Olacak?

#Gündem Haberleri’ni Kolayca Takip Et!

Girişim ekosistemindeki sıcak haberleri kaçırmadan takip edeceğiniz kısım #Gündem kısmı. Yeni gelişmeleri #Gündem kategorisi sayesinde kaçırmadan takip edebilirsiniz!

Yatırım Haberleri ve Girişim Haberlerini Takip Et!

Yatırım yapılan uygulamaları ve yatırım hikayelerini, girişimcilik haberleri ve hikayelerini takip edebileceğiniz bir kısım da uygulamada bulunuyor.

Kişisel Gelişim İçerikleri

Kişisel Gelişim içerikleri, okurlarının biraz olsun hayatlarına dokunmak, kişisel gelişimlerine ilham olmak için yazdıkları bir kategori olarak internet sitelerinin yanı sıra uygulamalarında da bulunuyor!

Başarı Hikayeleri

Herkesin zaman zaman biraz motivasyona ihtiyacı vardır. Her hafta pazartesi günleri o haftaya okurlarının motivasyonları tam bir şekilde başlamaları için Başarı Hikayeleri kısmı sitelerinde bulunuyor. Afife Jale’den Coco Chanel’e, Orhan Pamuk’tan Dietrich Mateschitz’e birçok hayat hikayesi, birçok başarısızlık ve birçok çaba… Ve birbirinden değerli olan bu hikayeleri de artık uygulamadan takip edebileceksiniz.

13ilinmeyenler Sayesinde Girişimciler Ve Girişimler Hakkında Bilgi Al!

13ilinmeyenler!, Türkiye’deki değerli girişimcilerimize okurların merak ettiği soruları sordukları ve röportaj yaptıkları değerli girişimcilerimizin kendilerini, girişimlerini tanıttıkları bir konsept.

Geçtiğimiz bu yılda, bu konseptte 35 başarılı girişimci ruhu ve onların başarılı girişimlerini ağırladılar.

Okuma Listesi Oluştur

Tüm bu kategori, konsept ve yazıların yan tarafında bulunan kalpler ile kendinize bir okuma listesi oluşturabileceksiniz! Böylelikle tüm okumak istediğiniz ve sevdiğiniz yazıları bir arada görebileceksiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri uygulamasını buradan iOS cihazınıza indirebilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri uygulamasını buradan Android cihazınıza indirebilirsiniz.

App Store : https://apps.apple.com/us/app/giri%C5%9Fim-haberleri/id1602290108
Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.usigntech.girisimhaberleri

Öğrenci Kürsüsü Editör

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Girişim Haberleri Uygulaması Çıktı!