bycasino giriş Erkek Sevgiliye Hediye Fikirleri | Öğrenci Kürsüsü
e
sv

Erkek Sevgiliye Hediye Fikirleri

26 Ocak 2023 16:23
avatar

Öğrenci Kürsüsü

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sevgililer gününde ne hediye alınır? Sevgilinizin adının yazılı olduğu kupalar veya kalp şeklinde yastıklar, çikolatalar veya fotoğraf baskılı hediyeler düşünülebilir. Bu yazımızda kesinlikle size uygun bir hediye bulabileceksiniz. Sevgililer günü’nde ona ne alınır? Bir konsere, restorana ya da tanıdık ya da bilmediğiniz bir yere seyahate gitmek harika bir fikir olacaktır. Sevgilinizin hobisine dikkat etmeye değer. Şarkı söylemeyi seviyorsa, bir karaoke seti mükemmel olacaktır. Evde tadilat ve tamirat yapmayı seviyor musunuz? Kesinlikle yeni bir araç kutusuna ihtiyacı olacak. Onun için sevgililer günü hediyesi pratik ise, hediyeyi alan kişi kesinlikle faydalarını daha çok takdir edecektir. Aşağıda sizin için seçtiğimiz ve erkek sevgiliye hediye olarak 14 Şubat’ta alabileceğiniz bazı romantik hediye fikirlerine yer verdik.

Led Işıklı Film Şeridi Dekoratif Şişe Lamba

Kendi tasarımınızı yapabileceğiniz hatıralık bir şişe led lamba düşünüyorsanız led ışıklı film şeridi dekoratif şişe lamba tam sizin için biçilmiş kaftan. İşte size sevgilinize hediyelerinizi daha anlamlı ve hoş formda sunabileceğiniz led ışıklı film şeridi dekoratif şişe lamba. Sevgilinizle aranızdaki aşk bu dekoratif şişe lambayla daha da sıkı bir hale gelecek. Hemen şimdi bu şişe lambayı sevgiliniz için özel olarak hazırlatın ve üzerine de tatlı bir not ekleyin. Senin için sevgini aktarabileceğin orijinal bir fikrimiz var; sevgiliniz için dekoratif bir hediye seçeneğini bu dekoratif şişe lambayla oluşturmak şimdi senin elinde! Sevgililer gününe özel süper şişe lambalar ve süper fiyatlar bu platformda sizleri bekliyor. Sevgililer gününü kutlamak istediğiniz kişi her kim olursa olsun, tek yapmanız gereken istediğiniz hediyeyi mesela bu şişe lambayı sepetinize eklemek ve okumasını istediğiniz kişisel hediye notunuzu bizlere iletmeniz olacaktır. 

Kişiye Özel Fotoğraflı Sevgili Cüzdanı

Kendin tasarla ve kendin yap özelliğinin olması bu sevgili cüzdanına bambaşka güzel bir detay katıyor. İddia ediyoruz Türkiye’nin başka hiçbir sitesinde bu kadar güzel sevgili cüzdanı modeli bulamazsınız. Kişiye özel fotoğraflı sevgili cüzdanı sayesinde hayatınızda hediye adına çok güzel bir sayfa açmış olacaksınız. Sevgiliniz için sevgili cüzdanı hediye etmeyi tercih ediyorsanız, kişiye özel olmasına özen gösterin. Bu güzel sevgili cüzdanı seçiminiz sevgilinizin aklından uzun yıllar hiç çıkmayacak. Alışılmışın dışındaki tasarımı sayesinde sevgililer günü için yaratıcı fikirler arasında öne çıkan bu özel sevgili cüzdanı, tamamen size de sevgilinize de uygundur. Aşkınızı, evlilik cüzdanı şeklindeki size özel hazırlanacak bu cüzdanla sevgilinize göstermeye ne dersiniz? Kişiye özel fotoğraflı sevgili cüzdanı sevgililer gününü kurtaracak en güzel fikirlerden bir tanesidir. Şimdi siz de kişiye özel sevgili cüzdanın modelini seçin ve ardından uygun bir mesaj belirleyin. Sevgilinizin sevgililer gününü kutlamak, şans ve mutluluk dilemek isteyebilirsiniz. 

Sevgililere Özel 4 Fotoğraflı Kupa Bardak

Bikolihediye’de bütçenizi ve sizi memnun edecek harika seçenekleriniz var. Sevgiliye yapılacak küçük sürprizler, kişiye özel bir kupa bardak sayesinde daha akılda kalıcı olacaktır. Sevgililer günü hediyesi yazımızda sevgilinizin çok beğeneceği benzersiz tarzda şeyler var. Kupa bardağın üzeri için en sevdiğiniz fotoğrafınızı seçin ve duygulu cümlelerinizi kupa bardak üzerine ekleyin. Şayet sevgilinizin kendisine böylesi özel bir kupa bardak sunmak istiyorsanız, Bikolihediye’nin tasarladığı kişiye özel hediyelik kupa bardak size özel. Tamamen sevgilinizin kendisine özel olarak tasarlanacak bu kupa bardak, bu güzel hediyenizin sevgiliniz tarafından daha da fazla benimsenmesini sağlayacaktır. Sevgililer gününü kutlamak için yapacağınız bu jest fazlası ile beğenilecek diye düşünüyoruz. Fotoğraf ve İsme özel kupa bardağın sevgilinize özel olacak olması da mutlu olması ve keyfilenmesi için harika bir neden sağlıyor olacak. Sevginin gücüne inanıyoruz. Bu yüzden de sevgilinizi ve sizi mutlu edecek harika bir tasarım ile karşınıza geldik. Sizler de onu çok mutlu edecek dediğiniz bir sevdiğinize bu kupa bardağı hediye edebilirsiniz. 

Sevgiliye Hediye Fotoğraflı Kar Küresi

Bir türlü istediğiniz sonuçları alamıyor ve Sevgilinize güzel bir sevgililer günü hediyesi bulamıyorsunuz. Ama meraklanmayın bu kararsızlığı birlikte aşacağız. Neden sevgilinizin de böyle güzel bir kar küresi olmasın? Sevgilinizin kendisini özel ve mutlu hissetmesini sağlamak için siz de bu kar küresini düşünebilirsiniz. Sevgilinize enteresan bir hediye vermek için çabalıyorsanız, seçiminizi fotoğraf baskılı ve İsim yazılı kar küresinden yapın deriz. Hayal gücünüz ve kendi yaratıcılığınızla bu kar küresi küçük ama sevgiliniz için anmalı çok etkileyici bir tasarıma kavuşmuş olacak. Bikolihediye adeta dijital bir ucuzluk pazarı. Sevgiliye hediye fotoğraflı kar küresi sizi hatırlatacak orijinal bir hediyedir. İşte bu romantik kar küresi, ucuz olmasına karşın sevgilinizi çok etkileyecek kişiye özel bir tasarım taşıyor. Kar küresinin kişiye özel tasarım havası en beğenilen ayrıntılarından biri olacaktır. Kar küresi hediyesini aldığı anda bu denli önemli ayrıntı sevgilinizi mutlu etmeye açıkçası yetiyor olacak. Sevgiliye hediye fotoğraflı kar küresi ile biricik sevgilinizin çok değişik bir sevgililer günü hediyesi deneyimlemesine de olanak sağlamış olacaksınız. Kişiye özel hediye kar küreleri yeni jenerasyona özgü harika tasarımlarıyla karşınızda. Sevgiliye hediye fotoğraflı kar küresi ile sevgilinizi şaşırtacak ama aynı zamanda kesinlikle de çok sevindireceksiniz. Ayrıca tebrikler çünkü sevgiliniz için maneviyat derecesi de yüksek bir seçim yapıyorsunuz.

Sevgiliye Hediye Fotoğraflı Harf Işıklı Çerçeve

Yanında bir de ona güzel bir anı bırakmak öyle değil mi? Sevgiliye hediye fotoğraflı harf ışıklı çerçeve hem oldukça sade, hem de detayları ile oldukça düşünceli ve naif bir tercih. Çerçeveye bakıldığı zaman, göze hoş gelen o harika tasarımı, insanı adeta hipnotize ediyor. Bu yüzden de fotoğraf ve İsme özel ışıklı resim çerçeveleri sevgililer günü için bir hediye seçeneği olmaktadır. Kişiye özel tasarım ışıklı resim çerçeveleri içerisinde sevgililer için düşünülebilecek sevgililer günü gibi en özel anlarına renk getirecek olan bu otantik ışıklı resim çerçevesi, bu mutlu günün hatırası olarak yıllar sonra bile sevgilinizi gülümsetecektir. Kendisine özel tasarlanıyor olacağı için bu ışıklı resim çerçevesi sevgilinizin rahatlıkla beğeneceği bir ürün olacaktır kesinlikle. Sevgiliye alınabilecek en özel hediye seçimlerinden biri. Sevgiliye hediye fotoğraflı harf ışıklı çerçeve her bir ayrıntısıyla sevgilinize ne kadar çok değer verdiğinizi gösterecek ve manevi önemi de bulunan bir armağan! Sevgilisine sevgililer günü hediyesi düşünenler için oldukça ideal bir hediye seçeneği olan sevgiliye hediye fotoğraflı harf ışıklı çerçeve, tasarımsal açıdan da oldukça ilgi çekici.

KAYNAK: Bikolihediye.com

Öğrenci Kürsüsü Editör

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Erkek Sevgiliye Hediye Fikirleri