bycasino giriş En İyi 3 Wordpress Hosting Firması | Öğrenci Kürsüsü
e
sv

En İyi 3 WordPress Hosting Firması

21 Ağustos 2021 22:44
wordpress hosting
avatar

Öğrenci Kürsüsü

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WordPress günümüzde birçok alanda kullanılan bir yazılım türüdür. Ajanslar ve firmalar için oldukça büyük bir kolaylıktır. Ajanslar ve firmalar, WordPress kullanarak kısa süre içerisinde kendilerini gösterme imkanına sahip olmaktadırlar. Bu konuda en önemli kriter site hızıdır. Site hızı konusunda bazı wordpress sağlayıcıları halen sorun yaşamaktadır. Bu nedenle wordpress hizmeti almadan önce firmalar iyice araştırılmalıdır. Hosting seçimi konusunda alıcılar oldukça özen göstermelidirler. Seçim yaparken hosting firmalarının tecrübelerine dikkat edilmelidir.

Cenuta

Cenuta alanında en iyi olan hosting firmalarından biridir. Oldukça geniş hizmet paketlerine sahiptir. Uygun fiyatlar ile yüksek kalitede hizmet ve destek vermektedir. Bu nedenle çoğu kullanıcı tarafından yüksek puan almaktadır.

Firma henüz yeni kurulmuş olsa da kısa sürede kullanıcılardan tam puan almayı başarmıştır. Eğitimli çalışanları ile yenilikçi bir bakış açısına sahiptir. Ayrıca hosting hizmeti oldukça hızlıdır. Firma kullanıcılarına hosting hizmeti dışında hizmetler de sunmaktadır. Domain, alan adı ve wordpress hizmetleri gibi farklı kategoriler mevcuttur. Verdiği hizmet paketleri e- ticaret, kurumsal, ekonomik gibi kategorilere ayrılmaktadır.

Her alandan firmanın tercih edebileceği bir hosting kuruluşudur. Hızlı destek sistemi ile kullanıcıların karşılaştığı sorunlara pratik çözümler üretilmektedir. Bu nedenle site hızları da maksimum noktaya ulaştırılmaktadır. Biz WordPress hosting konusunda Cenuta’yı önermekteyiz. Uygun fiyatları ile ön plana çıkan Cenuta’nın WP hosting bağlantısındaki paketlerine “hosgeldin10” indirim koduyla %10 indirimle sahip olabiliyorsunuz.

Turhost

Turhost en tecrübeli yerli wordpress hosting firmalarından biridir. Fiyat konusunda diğer hosting firmalarına göre oldukça uygundur. Ayrıca kullanıcılarına verdiği destek de son derece güvenilir ve hızlıdır. Bu nedenle Türkiye’de bulunan en iyi hosting firmalarından biridir.

Turhost firmasını en iyi firmalardan biri haline getiren özelliği ise wordpress sistemine odaklı çözüm sunmasıdır. Kullandıkları sistem tam olarak wordpress hizmetine göre uyarlanmıştır. Bu nedenle çözüm odaklı bir çalışma sistemleri mevcuttur. Ek olarak alacağınız uygun fiyatlı hizmetler ile sitenizin hızını daha da artırma imkanınız vardır.

Bu site üzerinden alacağınız hizmet ile site kurulumunuz otomatik olarak yapılmaktadır. Ayrıca diğer firmalardan ücret ile alabileceğiniz staging hizmeti bu firmada ücretsiz olarak sunulmaktadır. Staging hizmetinin önemi ise canlı olarak siteniz açılmadan önce tüm denemeleri çevrim dışı olarak yapabilmenizdir. Sitenin diğer bir en iyi özelliği ise canlı destektir. Yetkililerden destek almanız için çok fazla zaman harcamanıza gerek yoktur. Kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Vargonen

Vargonen en iyi wordpress hosting firmaları arasında bir diğer yerli firmadır. Bu firmanın en iyi özelliklerinden biri her türlü sorununuzda destek vermesidir. Sitenin hizmetinden memnun kalmasanız dahi hızlı ve pratik çözümler oluşturulmaktadır. Bu nedenle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak bu firmanın esaslarındandır.

Bu firma özellikle wordpress sistemine odaklı çalışma hizmeti vermektedir. Kurulum, caching ve SSD gibi hizmetler diğer firmalarda olduğu gibi ücretli değildir. Satın alacağınız paketlerde bu hizmetler ek olarak ücretsiz bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Bu nedenle halen oldukça tercih edilen bir wordpress hosting firmasıdır.

Öğrenci Kürsüsü Editör

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

En İyi 3 WordPress Hosting Firması