bycasino giriş Şadi Yazıcı Kimdir? | Öğrenci Kürsüsü
e
sv

Şadi Yazıcı Kimdir?

19 Temmuz 2023 04:04
avatar

Öğrenci Kürsüsü

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Öğrenci Kürsüsü’nde biz öğrencilerin sorularını yanıtlayan ve rutin hayatının yanında öğrencilik yaşamına ilişkin de eşsiz deneyimlerini paylaşan özel konuklarımızdan biri de Sayın Şadi Yazıcı‘ydı. Peki Şadi Yazıcı kimdir, neler yapmıştır ve halihazırda neler yapmaktadır? Gelin kısaca bir bakalım. 🙂

Şadi Yazıcı, 1971 yılında Erzurum’da doğmuştur. İstanbul’a ise 1974 yılında gelmiş, ailesi Kartal’a yerleşmiştir. İlk, orta ve lise eğitimini Kartal’da tamamlamıştır. 1987 yılında liseyi bitirdikten sonra aynı yıl üniversite sınavına girip memleketi Erzurum’da bulunan Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanmıştır. Mezun olduktan sonra doktor olarak meslek hayatına atılan Sayın Şadi Yazıcı, 1997 yılında Tuzla’da kurduğu Tuzla Teşhis ve Tedavi Merkezi ile özel sektörde hizmete başlamıştır.

Şadi Yazıcı Tuzla Belediye Başkanı Olarak Görev Yapmaktadır

29 Mart 2009 Yerel Seçimleri’nde belediye başkan adayı olan Dr. Şadi Yazıcı, seçimlerden başarıyla çıkarak Tuzla Belediye Başkanı seçilmiştir. 2014 yerel seçimlerinde yine güven tazeleyerek görevini sürdürmüştür. Ve günümüze geldiğimizde de yine bu güveni sürdüren Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, evli ve iki çocuk babasıdır. İnsanın Teknolojik Yalnızlığı ve Demokrasi’nin Kısa Tarihi isimli yayınlamış kitapları bulunmaktadır.

Eğitime ve gençliğe verdiği değeri bizzat sözlerinden anlayabildiğimiz değerli konuğumuza teşekkür ediyor ve tüm öğrenci arkadaşlarımız adına da saygılarımızı sunuyoruz.

Öğrenci Kürsüsü Editör

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Şadi Yazıcı Kimdir?