Öğrenci Kürsüsü’nün Amacı Nedir?

Gündelik yaşamda her an farklılıklar ve yeniliklerle karşı karşıyayız. Bu olayların her bireye yansıyışı da farklı. Peki biz bu değişime tepkisiz mi kalıyoruz, yoksa susmak zorunda mı kalıyoruz? Bu soruya cevap vermekte zorlandığımızın farkına varıp her konuda bilgi ve fikirler siyasetten bağımsız tartışılsın diye bir Kürsü kurduk. Öğrenci Kürsüsü’nün asıl amacı da burada ortaya çıkmış oldu. Teknolojiden bahsedip kürsüden inen olursa sen de şiirden bahsedersin belki de kim bilir? Ama çabuk ol! Senden sonraki arkadaşımız ne hakkında konuşacak çok merak ediyoruz. Öğrenci Kürsüsü’nde en iyi şekilde hazırladığın yazılarını konuşma yaparmışçasına sunabilirsin. Bundan sonra kürsü sana emanet!

Yazını; üye olup içerik gönder kısmından yararlanarak veya iletisim@ogrencikursusu.com mail adresimize yazarak Kürsü’de duyurabilirsin. Ayrıca web Kürsü’müz dışında instagram’da yönetim kurulu başkanlarını, yöneticileri, bakanları, fenomenleri ve aklına gelebilecek alanında yetkin her büyüğümüzü de ağırlamaya, deneyim sohbetleri gerçekleştirmeye çabalıyoruz. Teorik eğitimlerden edindiğin bilgilerini deneyimle birleştirmek istersen hemen instagram kanalımızı takibe alabilirsin. Şimdiye kadar ağırladığımız konuklarımıza bu linkten ulaşabilirsin. Link sürekli güncellenmektedir.

Unutmadan ekleyelim! Öğrenciyi en iyi yine başka bir öğrenci anlar düşüncesinden yola çıkarak birbirimizi desteklediğimiz, yuvamız niteliğinde bir platform instagram. Sayfamızı takibe alıp bize dilediğin zamanlarda ulaşabilirsin. Sayfamıza da bu linkten ulaşabilirsin. Kitap destek programlarımızdan mutlaka sen de kitap hediyeni alacaksın 🙂