e
sv

Erbakan Malkoç Kimdir?

24 Mayıs 2021 02:46
avatar

Öğrenci Kürsüsü

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

06.05.2020 tarihinde Öğrenci Kürsüsü instagram canlı yayını konuğumuz Sayın Erbakan Malkoç ile ilgili bilgiler bu sayfada!

1978’de Ardahan ilinin Göle ilçesine bağlı Dengeli Köyü’nde doğdu. Erbakan Malkoç 11 çocuklu çiftçi bir ailenin çocuğudur. Çok başarılı ve zeki bir öğrenci olduğundan dolayı İlkokul ikinci sınıftan dörde geçmiş fakat maddi imkânsızlıklardan dolayı ise okuyamamıştır.

Avrupa’da da ”En İyi Otomobil Tasarımcısı” ödülü sahibi, Yılın en Sevilen İş İnsanı Özel Ödülü sahibide olan Erbakan Malkoç çalışma azmiyle DizaynVip’i, 1992 senesinde 20 m2 gibi küçük bir alanda, özel araç tasarımında dünya markası olmak gibi çok büyük bir hedefle kurmuştur.

 Bugün, 20 yılı aşkın tecrübesi, 10 bin m2’lik fabrikası ve 100’ün üzerinde profesyonel kadrosuyla araç dizayn sektörünün öncüsü bir dünya markası konumundadır.

Erbakan Malkoç En İyi için Çabalamayı Sever!

 2013’te Uluslararası Marka Liderleri Zirvesi Lob’in Europe’ta “Avrupa’nın En İyi Otomobil Tasarımı Ödülü”nü kazanan DizaynVip, 2014’te ABD’nin en prestijli organizasyonu IMA IMPACT Teknoloji Zirvesi’nde “Dünya’da Otomobil Tasarımında Teknolojiyi En İyi Kullanan Firma” ödülünün de sahibi olmuştur.

 Türk mühendisler ve uzman ekipler tarafından Türkiye’de üretilen özel tasarım araçlar, bürokratlardan sporculara, sanatçılardan işadamlarına dek dünyanın bir çok ünlü ismi tarafından tercih edilmektedir. Erbakan Malkoç DizaynVip firması, ürettiği özel tasarım araçlarını Almanya, İngiltere, Fransa ve İtalya başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihraç etmektedir.

Erbakan Malkoç  1.78 m boyunda ve 80 kilo ağırlığındadır. Erbakan Malkoç Evli olup  Melisa, Melek isminde kızları ve Eray adında bir oğlu vardır.

Öğrenci Kürsüsü Editör

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Erbakan Malkoç Kimdir?