e
sv

Ahmet Emir Turan Kimdir?

22 Kasım 2021 14:49
ahmet emir turan
avatar

Öğrenci Kürsüsü

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

31 Mart 2020’de Öğrenci Kürsüsü Instagram Canlı Yayın Konuğu’muz olan Sayın Ahmet Emir Turan Bey ile ilgili bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz!

İstanbul Bilgi Üniversitesi – Hukuk Fakültesi’ nden 2004 yılında mezun olan Emir TURAN, 2008 yılında yine İstanbul Bilgi Üniversitesi’ nde MBA programını tamamlamıştır. Mesleki kariyerine 2005 yılında Cerrahoğlu Hukuk Bürosu’nda Avukat olarak başlamış, 2007 yılında ise Finansbank İstanbul Kurumsal Şube’ de Yetkili Yardımcısı olarak bankacılık sektöründe devam etmiştir.

Daha sonra aile şirketi olan Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş’ de, önce İş Geliştirme Yöneticisi, sonrasında ise Başkanlık Ofisi  Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almıştır. 2018 yılından itibaren ise, Eti Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görevini sürdürmektedir.

Eş zamanlı olarak, 2019 yılından beri Eti Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş’ de Yönetim Kurulu Üyesi,  2004’te faaliyete başlayan Sarp Havacılık Lojistik A.Ş’ nin Kurucu Ortağı; 2010 yılında kurulan Sarp Yat A.Ş’ nin Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Üyesidir.

Profesyonel kariyerinin yanında, müziğe olan tutkusunu iş haline getirmek istemesi üzerine, müzisyenleri bir araya getirwn platform Giggem’i kurmuştur.

1980 İstanbul doğumlu olan Ahmet Emir TURAN, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Öğrenci Kürsüsü Editör

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Ahmet Emir Turan Kimdir?