in

Haliç Üniversitesi Öğrencileri’nden Örnek Proje

Haliç Üniversitesi öğrencileri tarafından başlatılan proje ile yüzlerce ihtiyaç sahibine ulaşılması hedefleniyor. ”Elini Uzat” adlı proje ile üniversite içerisinde kampanyalar ve kermes etkinlikleri düzenlenecek. İhtiyaçlar ise öğrencilerden temin edilecek. Proje, diğer üniversitelerden gelecek desteğe de açık. İhtiyaçların kısa sürede toplanmasının önem arz ettiğini belirten öğrenciler, yardım ve dayanışma bilincinin gelişmesinin bu tür etkinliklere bağlı olduğunu ifade ettiler. Sosyal sorumluluğun bir görev olduğunu ve dersinin de olmasının gerektiğini belirten öğrenciler, üniversite yönetiminin bu tür girişimleri sonuna kadar desteklediğini ve bunun kendilerini motive ettiğini de eklediler. Projeye ait ihtiyaç listesine görselden ulaşabilirsiniz.

Yardımın ilki savaşın büyük hasar verdiği İdlib’e gidecek. Paylaşmanın ve desteğin; dininin, dilinin ve ırkının olmayacağını tekrar hatırlatıyor üniversite ile öğrencileri tebrik ediyoruz. Destek olmak ve ihtiyaç listesinden ürün seçerek yardımcı olmak için sosyal medyadan iletişim kurabilirsiniz!

Proje Sosyal Medya adresleri:

Instagram: eliniuzatprojesi

Twitter: eliniuzatproje

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Comments

Leave a Reply
  1. I used to be recommended this web site via my cousin. I’m now not certain whether this publish is written through him as
    nobody else understand such unique about my problem. You’re incredible!
    Thank you!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Yorumlar

Yorumlar

Üniversite sınav sisteminde değişiklik olmayacak

“Online Eğitim”i En İyiye Beraber Ulaştırmaya Var Mısın?